PYROSHOW - SOUND SERVICE

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Nabízíme kompletní zajištění ohňostrojů v libovolném rozsahu jako důstojné vyvrcholení Vaší slavnosti nebo společenské či kulturní akce.
S individuálním přístupem k jednotlivým akcím jsme Vám schopni nabídnout optimální rozsah služeb. Zde uvedené příklady komponovaných programů v současnosti provádíme nejčastěji.


Interiérové ohňostroje:
Jsou určeny pro kulturní a společenské akce probíhající ve vnitřních prostorách jako např. plesy, koncerty, firemní a reklamní akce.
Využívají se zde interiérové pyrotechnické efekty schválené pro použití v interiérech jako jsou bengálské ohně, fontány a vulkány.
Provedení těchto ohňostrojů nabízíme samostatně i jako součást námi realizované akce, např. plesu. Nabízí se zde použití hudebního doprovodu a použití inteligentních světel
nebo i lasershow, případně i jako součást tanečního či jiného vystoupení.

Komponované ohňostroje:
J
sou určeny pro slavnostní zakončení slavností středního rozsahu jako jsou obecní a městské slavnosti, historická výročí, lidové jarmarky, trhy a podobně.
Tyto komponované programy  se vyznačují individuálním zpracováním tématu jednotlivých akcí s průvodním nahraným mluveným slovem k obecenstvu a dále použití pyrotechnických efektů s hudebním doprovodem vybraným konkrétní událost (např. vánoční motiv).

Dále je možno zajistit autorskou hudbu zkomponovanou přímo pro konkrétní akci. Před ohňostrojem může probíhat doprovodný program (vystoupení umělců, kapel, moderátorů). K dispozici je kryté jeviště, zvuková a světelná aparatura.

Komponované ohňostroje se světelnou a lasershow:
Tento typ programů je zamýšlen jako slavnostní zakončení společenských akcí velkého rozsahu jako např. historické slavnosti, významné komunální či korporátní společenské akce. Je určen pro široké věkové spektrum návštěvníků. Důraz je kladen na propojení audiovizuální stránky programu při kombinaci světelných, pyrotechnických efektů, popř. laseru s individuálně voleným hudebním doprovodem.
Pro rozmístění pyrotechnických efektů se většinou využívá náměstí či jiných dominant měst a obcí pro dosažení maximálního dojmu. Celková kompozice je přizpůsobena charakteru celé akce – nasvícení budov včetně projekce znaků měst či log firem a sponzorů na fasády. Mluvené průvodní slovo jako i hudební doprovod ohňostroje je přizpůsoben charakteru akce a je možno zajistit autorskou hudbu komponovanou přímo pro tuto akci.
Ohňostroj i světelnou show je možno doplnit laserovými efekty umocňujícími dojem z akce.


Zahradní ohňostroje:
Tyto ohňostroje jsou určeny především pro uzavřenou společnost pro události jako jsou svatby, večírky, oslavy, prezentační a reklamní akce a slouží k zdůraznění vyjímečnosti a  slavnostního charakteru společenské události. Při ohňostroji je využíváno přirozeného prostředí zahrad, parků popřípadě jiných prostranství.
Tyto ohňostroje je možno zajistit jak bez hudby, kdy jsou použity hlasité pískající a praskavé pyrotechnické efekty tak i s hudebním doprovodem. Hudební doprovod k ohňostroji lze přizpůsobit přání zákazníka od vážné po populární hudbu.


Dále se zabýváme maloobchodním prodejem pyrotechniky schválené k prodeji osobám starším 18-ti let.
Jedná se zejména o tzv. kompakty a party boxy skládající se ze sestav malých kulových pum rozmanitých či stejných efektů.
Tato kompaktní pyrotechnika umožňuje bezpečné a pohodlnné odpálení Vašeho domácího ohňostroje.

Také nabízíme prodej interiérové pyrotechniky a to zejména hudebním skupinám pro umocnění dojmu z jevištního vystoupení.


 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky