Pink Floyd Revival czech - SOUND SERVICE, zvuk, světla, stage a ohňostroje.

Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Pink Floyd Revival czech

Aktuálně

Zveme Vás na ucelený koncertní projekt skupiny Pink Floyd Revival Czech

- výběr skladeb z nejznámějších alb skupiny Pink Floyd
- originální velkoplošná kruhová projekce
- světelná a laser show
- propracované zvukové efekty

pátek 16.března 2012
od 19:30 hod. v Hankově domě ve Dvoře Králové n.L.

Předprodej:
Informační centrum D.K.n.L. a Hankův dům D.K.n.L.
Sál: 200Kč (sezení bez místenek)
Balkon: 130 (sezení a stání)

Na místě:
Sál: 230Kč
Balkon: 150Kč

Nenechte si ujít tento jedinečný multimediální zážitek!

 

http://www.pinkfloydrevival.com/

Info o kapele:
Projekt se začal rodit na jaře roku 2003. Pro jeho zrod byly rozhodující dva impulsy - záliba v hudbě legendární kapely Pink Floyd u členů kapely a ohlas, s jakým se setkávala produkce skladeb Pink Floyd na akcích, na kterých v té době skupina (v poněkud jiném složení a pod jiným názvem) hrála. Ohlas u posluchačů napříč generacemi svědčil o tom, že hudba kapely Pink Floyd má co říct i dnešnímu publiku.
Z těchto impulsů vznikl první repertoár, který obsahoval výběr nejlepších skladeb z nejslavnějšího období Pink Floyd počínaje albem The Dark Side of The Moon a konče posledním albem The Division Bell. V tu dobu skupinu tvořili tito muzikanti: Milan Bohadlo, Jiří Máslo, Miloslav Uždil, Miroslav Šrůtek, Václav Uždil, František Havránek.
Po prvních koncertech a velmi kladném přijetí tohoto projektu naprostou většinou návštěvníků se v roce 2004 rozšiřuje sestava o vokalistky a s nimi i repertoár. První stabilní trojici vokalistek tvořily: Jana Golegová, Adéla a Pavlína Bohadlovy. V následujícím roce dochází ke změně na postech baskytaristy a bubeníka. Novými členy se stávají: Leoš Hejduk (baskytara, zpěv) a Daneš Marinica (bicí, perkuse). Současně se zdokonaluje i vizuální stránka celého projektu. Následně dochází k započetí spolupráce s firmou SOUND SERVICE Oldřicha Skalického ze Dvora Králové n/L. A to jak po stránce technického zabezpečení, tak v oblasti agenturní činnosti.
Na podzim 2009 odchází Jana Golegová a nahrazuje ji Míša Račáková. Ta bohužel z důvodu pracovní vytíženosti v zahraničí musela spolupráci se skupinou v prosinci 2010 přerušit. Zároveň kvůli studijním povinnostem odcházejí i obě zbývající vokalistky. Následně na uvolněné pozice vokalistek nastupují Radka Švorčíková a Andrea Fiedlerová.

Tím je skupina Pink Floyd revival czech opět v plné sestavě a těší se na všechny příznivce této krásné a nadčasové hudby na svých vystoupeních.

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky